SZKOŁA BEZ PRACY DOMOWEJ
W naszej szkole wprowadziliśmy zmiany w podejściu do nauki - od poczatku roku szkolnego nie zadajemy tradycyjnej  pracy domowej! Dlaczego? Ponieważ uważamy, że uczniowie powinni mieć czas na samodzielne odkrywanie i rozwijanie swoich zainteresowań poza murami szkoły. Najnowsze badania wykazują, że obowiązkowa praca domowa ma znikomy wpływ na rozwijanie i utrwalanie umiejętności uczniów. To nie tylko zmiana zasad, to otwarcie  na  kreatywność i pasję naszych uczniów!
Zamiast standardowych zadań domowych, skupiamy się na aktywnych, kreatywnych i interaktywnych zajęciach w klasie, podczas których uczniowie mogą dzielić się swoimi pomysłami, zadawać pytania i rozwijać umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku. To podejście stawia na jakość zamiast ilości, dając uczniom przestrzeń do głębszego zrozumienia materiału i rozwijania swoich zdolności. Uczniowie mogą dostać zadania do wykonania w swoim czasie wolnym, jeśli wyrażą taką chęć. W rezultacie nasza szkoła staje się miejscem, gdzie nauka staje się fascynującą przygodą, a nie tylko obowiązkiem.
 
bez_pracy.png
 

biplog

  

trzymaj1

 

psia1

 

  

gang1