Rok szkolny 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

XVII Festyn Rodzinny  "Bawmy się zdrowo"

51

                                                                                                        "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" 

 

W czwartek 2 czerwca w ZSP w Urlach odbył się XVII Festyn Rodzinny "Bawmy się zdrowo".

Były piękne występy naszych dzieci, mnóstwo atrakcji, goście, rodzice oraz cudowna zabawa.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

Atrakcje na pikniku sfinansowane zostały ze środków Gminy Jadów, za co w imieniu dzieci bardzo dziękujemy. Dziękujemy również Druhom z OSP Myszadła - na Was zawsze można liczyć! Każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do organizacji imprezy dziękujemy za serce i pomoc!

Niech podziękowaniem dla Was będą uśmiech i szczęście naszych dzieci!

Pierwsze "prawo jazdy" dla uczniów naszej szkoły - egzamin na kartę rowerową 2021/2022

32   32

W naszej szkole co roku uczniowie klasy IV na lekcjach techniki poznają zasady poruszania się i bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także podstawowe wyposażenie i obsługę jednośladu. Po takim kursie wszyscy czwartoklasiści przystępują do egzaminu na kartę rowerową, który składa się z części teoretycznej i praktycznej.

2 czerwca uczniowie klas czwartych oraz kilku starszych kolegów zmierzyło się z częścią praktyczną egzaminu. W czasie pokonywania toru jazdy musieli wykazać się umiejętnością przygotowania do jazdy i ruszania na płaskim terenie, wsiadania i zsiadania z roweru, utrzymania kierownicy przy użyciu jednej ręki, jazdy po prostej, łukach i łukach w kształcie ósemki, hamowania, właściwego reagowanie na znaki.

 Ze względu na deszczową pogodę egzamin odbył się na sali gimnastycznej ZSP w Urlach w obecności instruktora oraz funkcjonariusza Policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wszyscy uczniowie poradzili sobie świetnie.

Młodym rowarzystom życzymy szerokiej ścieżki rowerowej!

33 34 35 36 37  38 39 40 41

Turniej o Puchar Wójta Gminy Jadów 2022

21

Kolejny bardzo dobry dzień serii rozgrywek sportowych. Tym razem zawodnicy podczas Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jadów walczyli ze sobą równolegle w dwóch kategoriach. I znów powód do dumy.

W kategorii kl. IV-VI zajęliśmy miejsce III. Jesteśmy dumni, zawodnicy dali z siebie wszystko. Brawo!

W kategorii kl. VII-VIII byliśmy bezkonkurencyjni i w pięknym stylu drużyna ZSP w Urlach wywalczyła zasłużone I miejsce. Brawo!!!

Gratulujemy serdecznie obu zespołom, nauczycielom Pani Sylwii Miszczuk i Panu Łukaszowi Rudnikowi.  Jesteście Wielcy!

22 23 24 25 26                                                                  27  28  29

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Jadów

11

Kolejny powód do dumy w dniu dzisiejszym - II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Jadów dla drużyny klas I-III ZSP w Urlach ! Zagraliście piękne mecze i dla nas jesteście zwycięzcami. Gratulujemy wyróżnień Bartkowi i Oliwierowi oraz wspaniałej gry i sukcesu wszystkim zawodnikom i Pani Sylwii Miszczuk. Brawo!

12  13  14  15  16  17

Drugie na Mazowszu!

1 2

 Ogromnym sukcesem zakończyły swój udział w XXIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewczęsta z ZSP w Urlach z klas VII - VIII. W finale wojewódzkim, turnieju piłki nożnej, rozgrywanym w Mińsku Mazowieckim zajęły II miejsce.

Z grupy wyszliśmy zwycięsko po 3 meczach:

Urle -SP 14 Warszawa 2:4;

Urle- ZS Nowe Miasto 7:1;

Urle- Mińsk Mazowiecki 2:0

W półfinale wygraliśmy z SP 11 w Siedlcach 3:2

W meczu finałowym pokonała nas SP 14 z Warszawy 3: 0

II miejsce w województwie mazowieckim to ogromny sukces, dlatego należą się ogromne brawa.

 

Skład drużyny: Łucja Birek, Katarzyna Dołowa, Oliwia Jasińska, Maja Kokoszka, Laura Kosewska, Klaudia Miszczuk. Anita Selman, Zuzanna Tywońko, Anna Wójcik.

Opiekun: Łukasz Rudnik

                 3 2 6 2 2 2 1024x768 4 2 5 2

Egzaminy ósmoklasisty za nami!

No i po stresie. Skończył się właśnie trzydniowy maraton egzaminacyjny uczniów klas VIII. Przed wejściem do sal było oczywiście trochę stresu, jednak po wejściu na egzamin i rozpakowaniu arkuszy emocje opadły i wszyscy skupili się nad pracami. Po zakończeniu pracy czekała na ósmoklasistów miła słodka niespodzianka - pyszne gofry przygotowane przez naszych nauczycieli. Potem jeszcze wspólne pamiątkowe zdjęcie... i teraz czekamy na wyniki.

1

                             2  3  5  6  4

biplog