logo klor bez tla

,

Rok szkolny 2016/17

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017
 
 
 
Gminny Konkurs Matematyczny
12 czerwca 2017 roku w Jadowie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy szóstej: Karolina Wasiak, Weronika Penkul i Karol Królikowski. Pierwsze miejsce zdobyła Weronika Penkul rozwiązując bardzo trudne zadania konkursowe na poziomie 84%. Gratulacje!  

Pierwszaki zakładają hodowlę roślin

Uczniowie klasy pierwszej rozpoczęli projekt edukacyjny pt,, Zakładamy hodowlę roślin’’ Dzieci na początku kwietnia zasadziły różne rośliny; owies, aksamitki, dalie i smagliczki. Wszystkie roślinki stanęły w kąciku przyrodniczym i dzieci wspólnie obserwują ich wzrost i o nie dbają. Jedną roślinę postawiliśmy w ciemnym miejscu i nie podlewamy jej, żeby dzieci mogły same zaobserwować, co potrzebne jest roślinom do wzrostu. Niedługo kolejny etap; musimy przesadzić kwiaty w większe doniczki. Nasz kącik przyrodniczy każdego dnia jest ładniejszy ;-)

Justyna Kamińska 

Szanowni Państwo!
      Widząc ogromne zagrożenie dla dzieci  płynące z gier komputerowych i cyberprzemocy oraz  szansę na zdrowe i efektywne spędzanie czasu wolnego proponujemy aktywne spędzanie czasu na zajęciach sportowych.
      Mamy przyjemność zaprosić uczniów klas IV-VI  ze wszystkich szkół z terenu Gminy Jadów do udziału w zajęciach sportowych z piłki nożnej realizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Urlach. Zajęcia są bezpłatne dla dzieci dzięki środkom pozyskanym w ramach konkursu dla organizacji pozarządowych na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu organizowanego przez  Gminę Jadów. Każdy uczestnik projektu odbędzie 16 godzin zajęć, podczas których uczniowie będą zdobywali umiejętności gry w piłkę nożną. Zajęcia prowadzone będą w maju i w czerwcu w godzinach popołudniowych na szkolnych obiektach sportowych według ustalonego harmonogramu. Podsumowaniem zajęć będzie mini turniej piłki nożnej przeprowadzony 23 czerwca 2017 r. na boisku przy ZSP w Urlach.
   Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem dziecka w zajęciach, proszę o wypełnienie zgody i zwrot do dyrektora szkoły lub P. Łukasza Rudnika. Szczegółowe informacje : Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach, tel. 256754915 – Aniela Dobosiewicz, Łukasz Rudnik, Sylwia Miszczuk.
Z poważaniem
Aniela Dobosiewicz
Dyrektor ZSP w Urlach
Zapraszamy na zebranie rodzicielskie
w środę, 26 kwietnia 2017 roku o godz. 17.
Na spotkaniu będą obecne
  • Lidia Wielądek - dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
  • Magdalena Bartosiewicz-Żegota - logopeda
z wykładem na temat "Nie dla przemocy".
Zapraszamy!

 

Stawiamy na sport!
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach proponuje od 1 września 2017 r. utworzenie klasy sportowej dla dzieci uczęszczających obecnie do klasy III.W utworzonej IV klasie sportowej realizowany będzie rozszerzony program wychowania fizycznego w wymiarze 10 godzin tygodniowo (4 godziny programu wychowania fizycznego i 6 godzin w formie zajęć rozwijających ogólnorozwojowych). Proponujemy profil piłki nożnej, ale nie wykluczamy również drugiego równoległego profilu w zależności od predyspozycji dzieci i zainteresowania rodziców. Zapraszamy!
Z poważaniem
Dyrektor ZSP w Urlach
Aniela Dobosiewicz

biplog