logo klor bez tla

,

Rok szkolny 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Tradycyjnie najstarsi uczniowie pożegnali szkołę polonezem, potem nagrody, podziękowania, świadectwa i wakacje!!!
Do zobaczenia we wrześniu!
Wycieczka rowerowa do Rezerwatu Przyrody Śliże
     W czerwcu 2018 roku uczniowie klasy szóstej z nauczycielem przyrody p. Ewa Foryś pojechali rowerami do Rezerwatu Przyrody Śliże. Rezerwat położony jest w północno-wschodniej części powiatu wołomińskiego, na terenie gminy Jadów (Nadleśnictwo Łochów) w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Został utworzony Zarządzeniem Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego w 1981 r. Zajmuje powierzchnię 44,29 ha. 
Obejmuje dwa niewielkie jeziorka dystroficzne, powstałe w wyniku wydobywania torfu. Na terenie rezerwatu występują rzadkie rośliny chronione: rosiczka okrągłolistna, grzybienie białe, grążel żółty, bagno zwyczajne, konwalia majowa. Na powierzchni wody tworzy się pływające "pło mszarne". Gniazdują tu łabędzie, kaczki i inne ptaki wodne. Obok rezerwatu znajduje się parking leśny i tablice edukacyjne.
     Serdecznie dziękujemy Panu Rafałowi Wasilewskiemu - podleśniczemu Nadleśnictwa Łochów za ciekawe opowiadania o walorach rezerwatu i pracy leśnika.
 
VI Powiatowy Artrystyczny Przegląd dla Przedszkolaków
Serdecznie zapraszamy na VI Powiatowy Artrystyczny Przegląd dla Przedszkolaków "Tańcz z Nami"
16 maja 2018 roku, godz. 9.30
Rejonowe Zawody w Mini Piłce Ręcznej
     Kolejne zawody za nami... tym razem nasze drużyny brały udział w Rejonowych Zawodach w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców, które odbyły się 7 i 8 marca w Tłuszczu. Obie drużyny wykazały się dużymi umiejętnościami i walczyły z zacięciem. Wywalczyliśmy 4 miejsca ... niewiele zabrakło do podium, ale i tak jesteśmy dumni z naszych sportowców. Brawo! Graliście bardzo dobrze! W kwietniu kolejne zawody- piłka nożna.  
SZKOLNY TURNIEJ W UNIHOKEJA O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W URLACH
dla klas 4 - 6, 10 kwietnia 2018 r.

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA UCZNIÓW KLAS 3
edycja III
organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkołę Podstawową w Urlach 11 kwietnia 2018 r. zaproszenie