,

Dzisiaj 4

Razem 178201

Przedszkole

Dyżur wakacyjny w Przedszkolu Samorządowym w Urlach
Przedszkola w Gminie Jadów pełnią dyżury wakacyjne w następujących terminach:
Punkt Przedszkolny w Szewnicy 01.07.2022r. - 15.07.2022r.
Przedszkole Samorządowe w Urlach 18.07.2022r. - 05.08.2022r.
Gminne Przedszkole w Jadowie 08.08.2022r. - 26.08.2022r.
Zapisy na dyżur wakacyjny do Przedszkola Samorządowego w Urlach odbywać się będą od 19.05.2022r. do 31.05.2022r. poprzez wysłanie wniosku w formie elektronicznej na pocztę szkoły - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub złożenia osobiście w sekretariacie szkoły.
Wnioski do pobrania w sekretariacie lub na stronie szkoły www.spurle.pl.
W przypadku korzystania z dyżuru w kilku przedszkolach do każdego należy złożyć osobny wniosek.

Zasady organizacji dyżuru wakacyjnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Urlach (wniosek)

Rodziców dzieci w wieku przedszkolnym zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY,
który odbędzie się w sobotę 12 marca 2022r.
Czekamy na Was w godzinach od 10.00 do 13.00. Zapraszamy!
 
 
Szanowni Rodzice!
W przedszkolnych salach przygotowane są karty pracy waszych dzieci z grupy Biedronek, Motylków i Pszczółek, które dzieci będą wypełniały w domu pod okiem opiekunów. Proszę o odbieranie ich indywidualnie w godz. od 8.00 do 16.00. Od przyszłego tygodnia przedszkolaki będą również spotykały się on-line ze swoimi paniami na platformie edukacyjnej Google Classroom – szczegółowe informacje będą zamieszczone na stronie szkoły w zakładce PRZEDSZKOLE. Mam nadzieję, że dzieciom będzie miło chociaż na chwile spotkać się ze swoja panią.

ROAR DANCE – OBUDŹ W SOBIE LWA

Dzień dobry,
Z racji na zaistniałe okoliczności - przedłużającą się kwarantannę - postanowiłyśmy kontynuować bezpłatne zajęcia taneczne i gimnastyczne dla dzieci on-line. Chcemy choć na chwilę wyłowić (pół żartem, oczywiście) Dzieci (i ich rodziców przy okazji) z opresji... ;-) Nie wierzycie, że się uda :-)? W poprzednim tygodniu nasze odcinki miały po kilkanaście tysięcy wyświetleń! My wiemy, że zaczarowanie dzieci to nasza specjalność, więc prosimy – zaufajcie nam :-). Plan jest następujący:W każdą środę i niedzielę o godz. 10.00 na Fanpage'u: https://www.facebook.com/TaniecDlaDzieci/ (musimy ją polubić, żeby wyświetlały nam się posty) lekcja tańca ROAR DANCE – OBUDŹ W SOBIE LWA lub poranne rozciąganko z Ekspresją :-). To jak, przetrwamy wspólnie ten czas i nie zwariujemy w 4 ścianach :-)? 
WAŻNE! Zależy nam na dotarciu do jak największego grona Rodziców. Będziemy przeszczęśliwe, jeśli dołączą do nas wszystkie roztańczone przedszkolaki. Uprzedzając pojawiające się pytania - zajęcia są bezpłatne i każdy może do nas dołączyć :-) Dlatego zapraszamy także dzieci, które jeszcze nie wiedzą, jak szalone potrafią być 'Panie od tańca'. Dziękujemy za przekazanie informacji i obiecujemy dać z siebie 100%.  Przy okazji wrzucam jeden film z rozciąganka :-) i tańca  
Pozdrawiamy